Prečítajte si všetko potrebné. Pre záujem vyplnte formulár v spodnej časti stránky. 


- láskavý prístup

- Tábory vedieme profesionálne už 8. rokov 

- Certifikovaní a akreditovaní animátori s praxou 

- Bezplatné parkovanie vo dvore 

- Nové priestory interiéru štúdia 

- Veľký oplotený areál s lesíkom a trávnatou plochou 

- profesionálni učitelia tanca


Cena, termíny a témy táborov


Cena tábora:

 150 eur


Termíny a témy:


JÚL


MYSTICAL

15.07. - 19.07.2024
 

Tábor Mystical je zameraný na tanečné štýly contemporary, ballet a gymnastika. Počas tábora nás okrem tanečných lekcií čakajú aj rôzne tvorivé dielne a výlet do Nitry do divadla Andreja Bagára. Tábor je vhodný pre deti od 6 rokov do 15 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov). V tábore máme 2-3 tanečné hodiny denne.


THE STREET

15.07. - 19.07.2024

Tábor je zameraný na tanečné štýly hip hop, breakdance. Počas tábora nás okrem tanečných lekcií čakajú aj rôzne tvorivé dielne, spoznávanie elementov hip hopu a podobne. Čaká nás aj výlet do Nitry a mnoho iného. Tábor je vhodný pre deti od 6 rokov do 15 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov). V tábore máme 2-3 tanečné hodiny denne.


TVORIVÉ TVORI 

22.07. - 26.07. 2024

V tábore nás čaká kopec zábavy, hier, tvorivých dielní a tanečných hodín. Budeme spoznávať rôzne remeslá a aj si ich vyskúšame.  Tábor je vhodný pre deti od 5 rokov do 13 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov). 


AUGUST


LATINAS & FOLK

12.08. - 16.08. 2024

V tábore nás čaká kopec zábavy, hier a tanečných hodín v štýle latino (salsa, merengue..), folklór, exotika a gymnastika. Čaká nás aj spoznávanie rôznych krajín odkiaľ tieto tance pochádzajú, aj Hawaiská práty na konci tábora. Tento rok nás čaká aj výlet do Rusoviec, do sídla SLUK-u . Tábor je vhodný pre dievčatá od 6 rokov do 15 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov). V tábore máme 2-3 tanečné hoidny denne.


Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY

19.08. - 23.08.2024

Posledný tábor je zameraný na menšie deti vo veku od 4 rokov do 10 rokov . Tábor sa bude niesť témou rôznych hrdinov a hrdinských princezien (Spiderman, Superman, Iron man, Merida, Vajana...). Okrem tvorivých dielní nás čakajú rôzne sú súťaže, hry, pokladovky ale aj tanečné lekcie. Tábor je tvorený s ohľadom na vek detí a samozrejme bude možnosť poobedného oddychu .


REGISTRAČNÝ FORMULÁR


Spomienky na predošlé tábory