Vitajte!

Prečítajte si všetko potrebné, prehlasujúci formulár nájdete v spodnej časti stránky.

O KURZOCH


Baby Dance

Adaptačný pohybový kurz pre detičky veku 2,2 roka až  do 3,5 roka rozdelený podľa veku.

Trvanie lekcie je 45 minút.

Formou riekaniek, piesní a hier si zlepšujú koordináciu, učia sa jednoduché tančeky a základné pohybovo-športové prvky (preskok, lezenie, balans a podobne).

Tento kurz s umeleckými aktivitami  je výborná postupná príprava na nástup do škôlky. Deti sa počas kurzu učia spolupracovať so svojimi rovesníkmi a lektorom. Po prvých 4. hodinách sa presúvajú rodičia zo sály do šatne a deti ďalej pokračujú len s lektorom. Rodičia počas lekcií čakajú v šatni, alebo v spoločenskej miestnosti veľkého átria, ktorá sa nachádza hneď vedľa sály.

Malí absolventi Kurzu Baby Dance sa krásne začlenili do škôlok a mnohí z nich s nami pokračujú v ďalších kurzoch pre staršie deti. Kurz sa delí podľa náročnosti a veku. Po skončení kurzu dostanú deti diplom. 

Maximálny počet je 10 detí v kurze.

Lekciu vedie certifikovaná lektorka a profesionálna učiteľka tanca, mamička dvoch detí: Dominika Paveleková. 

Cena kurzu je 80€ ( 10 lekcií + 1 náhradná ) + 2€ zápisné


Rozvrh


Baby Dance 1.

Štvrtok 09:15 do 10:00 ( Od 18.04.24 )

Mozartova 10 Trnava

( OBSADENÝ )

_

Baby Dance 2.

Štvrtok 10:15 do 11:00 ( Od 18.04.24 )

Mozartova 10 Trnava

( 2. VOĽNÉ MIESTA )


Rozdelenie detí v kurze Baby Dance:


Baby dance 1 :  Nové detičky, ktoré k nám ešte nechodili a majú vek minimálne 2 roky aj 2 mesiace pri nástupe na kurz. Kurz je určení pre detičky do 3 rokov. V tomto kurze prebieha postupná adaptácia a detičky sa "odpájajú" (ostávajú len s lektorom) po 4-5 hodine. 

Baby dance 2:  Sem patria detičky , ktoré k nám už chodili na kurz a pokračujú v kurze. Sú to detičky , ktoré už sú adaptované a pekne vydržia na hodine už bez rodičov. Dieťa musí mať pri nástupe na kurz vek minimálne 2 roky a 7 mesiacov. Maximálny vek dieťaťa je 3 roky ( plus mínus mesiac). Na tento kurz sa môžu pripojiť aj nové detičky no po osobnom rozhovore.

Baby dance 3: Sem patria detičky, ktoré pokračujú v našich kurzoch, sú adaptované a vydržia bez rodičov. Pripojiť sa sem môžu aj deti, ktoré náš kurz nenavštevovali ale už chodia do škôlky (no k 1.9.2023 ešte nemali 3 roky, a teda sa nemôžu ešte zapojiť do celoročných kurzov u nás). 


Prihlásenie