Deti a mládež


Tanečná prípravka pre deti 

Mini Balerínky (3-6r. dievčatá): Naša tanečno- pohybová prípravka sa zameriava na všeobecnú prípravu tanečnú prípravu. Počas lekcií sa deťom dostáva základom klasického, ľudového a moderného tanca. Súčasťou lekcií je aj nácvik základných gymnastických prvkov - kotúľ, mostík či stojka. 


Energy Dance (3-6r. chlapci): Lekcie sú smerované do tanečného štýlu hip hop/ breakdance, ľudový tanec a na kondičné a koordinačné aktivity.  Na hodine sa deti učia rôzne kroky a pózy pomocou pohybových hier. Postupne sa na hodine stavajú aj tanečné choreografie.


Deti a mládež od 6/10 rokov


Po všeobecnej tanečnej a pohybovej prípravke sa u nás skupiny delia podľa štýlu tanca:

BALLET / MODERNA- tento tanečný kurz sa zameriava na klasický tanec (ballet) a tanečnú gymnastiku. Klasický tanec je známy svojou ladnosťou, presnosťou a disciplínou. Lekcie pomáhajú k správnemu držaniu tela, podporujú hlboký stabilizačný systém a formujú postavu. Ballet v našom štúdiu prepájame s moderných tancom.

LATINO / FOLKLÓR - v lekciách sa venujeme rôznym ľudovým tanečným oblastiam Slovenska. Zoznamujeme sa s tradíciami našej kultúry, no zároveň vnášame mladého ducha do ľudového tanca (štylizovaný ľudový tanec). Latino je energický štýl tanca  plný rýchlych rytmov a dobrej nálady (mambo, merenge, salsa, samba...)

BREAKDANCE Druh nepárového pouličného tanca, ktorý využíva hlavne akrobatické prvky - je neoddeliteľnou zložkou hip - hopu, v ktorom tanečník využíva gymnastické prvky a prepája ich s tanečnými krokmi (toprock, footwork, powermoves, freeze...)

HIP - HOP - Znamená veľa foriem street dance, zaradených do svojej kultúry: Popin, Lockin, House, New Style atď.


TANEČNÁ SKUPINA  CRAZY FAMILY DANCE COMPANY (od 10 rokov)

Tanečná skupina sa venuje rôznym štýlom ako napríklad: latino, exotika, folklór, moderna, reggaeton či muzikál. 
V tanečnej skupine trénujeme rôzne tanečné choreografie, ktoré neskôr prezentujeme na rôznych akciách a eventoch. Tancovať snami môžu aj začiatočníci , ktorí sa vedia krásne prepracovať až na profi úroveň. Stačí chcieť :)