Mamičky s deťmi


V našej ponuke nájdete aj kurzy pre najmenšie detičky a ich maminky. Tieto kurzy sa otvárajú sezónne niekoľko krát do roka a trvajú 10 lekcií+ 1 náhradná hodina. Kurzy pre najmenších tvoria 3 skupiny:                                  


Tanec v šatke/ nosičič

Kurz je zameraný na maminky, ktoré radi tancujú ale chcú zostať v spojení so svojím dieťatkom. Maminky počas kurzu tancujú s deťmi v nosiči alebo šatke. (Vhodné pre detičky max do 10 kg.) V kurze sa strieda ballet, latino a folklór.

Kurz sa otvára pri minimálnom počte 7 mamičiek. Maximálny počet je 12 mamičiek s deťmi.

Baby fit

Kurz zameraný na cvičenie s deťmi od 9 mesiacov do 2 rokov. Detičky cvičia spolu s rodičmi a sú rozdelení do skupín podľa veku : lienky 9-12m, žabky 1-1,5r , tigrici 1,5-2r. Formou hier, riekaniek a pesničiek si detičky osvojujú jemnú a hrubú motoriku, koordináciu, základné pohybové zručnosti s pomocou svojich rodičov.

Kurz sa otvára pri minimálnom počte 5 detí. Maximálny počet je 9 detí s rodičmi.

Baby dance (adaptácia)

Adaptačný pohybový kurz pre detičky od 2 do 3 rokov. Počas tohto kurzu deti pracujú bez rodičov v doprovode lektora. Formou riekaniek, piesní a hier si zlepšujú koordináciu, učia sa jednoduché tančeky a základné pohybovo-športové prvky (preskok, lezenie, balans a podobne). Rodičia do hodín nezasahujú a po prvých 4 hodinách sa presúvajú zo sály do šatne a deti ďalej pokračujú len s lektorom.

Kurz sa otvára pri minimálnom počte 5 detí. Maximálny počet detí na kurz je 9 detí.


"Tento kurz je výborná postupná príprava na nástup do škôlky. Deti sa počas kurzu učia spolupracovať so svojimi rovesníkmi a lektorom. Na hodinách deti pracujú bez rodičov. Po určitom počte lekcií sa rodičia "odpájajú" a deti zostávajú na lekcií iba s lektorom. Rodičia počas lekcií čakajú v šatni. Malí absolventi Kurzu baby dance sa krásne začlenili do škôlok a mnohí z nich s nami pokračujú v ďalších kurzoch pre staršie deti."