Posledné novinky

 

Srdečne vás pozývame na jedinečnú rodinnú akciu plnú tanca a zábavy, ktorá sa uskutoční 25.apríla v priestoroch Crazy Family- v areály bývalej základnej školy na Mozartovej ulici č.10.

srdečne vás pozývame 8.marca k nám do štúdia. Nájdite si chvíľku sami pre seba. Čaká vás príjemné prostredie, poradenstvo o pleť, či zdravú výživu, dobrá kávička a podobne :) .V prípade, že nemáte kam dať detičky nezúfajte. V dispozícii budú animátorky a o program pre vaše detičky sa postarajú :)

Adaptačný pohybový kurz pre detičky od 2 do 3 rokov. Počas tohto kurzu deti pracujú bez rodičov v doprovode lektora. Formou riekaniek, piesní a hier si zlepšujú koordináciu, učia sa jednoduché tančeky a základné pohybovo-športové prvky (preskok, lezenie, balans a podobne). Rodičia do hodín nezasahujú a po prvých 4 hodinách sa presúvajú zo sály do...

---> Každý návštevník DOD je zaradený do súťaže o Denný letný tábor pre deti 2019. Zahlásiť sa treba v info stánku Crazy family. Žrebujeme 3 výhercov na konci akcie. Dúťažíme o 1x letný tábor a 2x vecné ceny.

Baby dance 1

11.03.2019

pre veľký záujem sme sa rozhodli otvoriť ešte jednu skupinu tohto kurzu. Kurz bude začínať 11.marca a bude bývať vždy v pondelok o 10:00. Kurz obsahuje 10 lekciíí+1 náhradná a stojí 60 eur.