Posledné novinky

 

Srdečne pozývame všetky tancachtivé deti na prijímacie skúšky na nový školský rok. Prijímame detičky od 3 do 15 rokov do celoročných kurzov. Pre deti do 6 rokov vedieme všeobecnú tanečnú prípravu. Neskôr si deti volia tanečný štýl, ktorému sa ďalej budú venovať. Ponuka tanečných štýlov: Ballet- Moderna, Latino-Folklor, Breakdance (gymnastika je u...

Srdečne vás pozývame na jedinečnú rodinnú akciu plnú tanca a zábavy, ktorá sa uskutoční 25.apríla v priestoroch Crazy Family- v areály bývalej základnej školy na Mozartovej ulici č.10.

srdečne vás pozývame 8.marca k nám do štúdia. Nájdite si chvíľku sami pre seba. Čaká vás príjemné prostredie, poradenstvo o pleť, či zdravú výživu, dobrá kávička a podobne :) .V prípade, že nemáte kam dať detičky nezúfajte. V dispozícii budú animátorky a o program pre vaše detičky sa postarajú :)

Adaptačný pohybový kurz pre detičky od 2 do 3 rokov. Počas tohto kurzu deti pracujú bez rodičov v doprovode lektora. Formou riekaniek, piesní a hier si zlepšujú koordináciu, učia sa jednoduché tančeky a základné pohybovo-športové prvky (preskok, lezenie, balans a podobne). Rodičia do hodín nezasahujú a po prvých 4 hodinách sa presúvajú zo sály do...

---> Každý návštevník DOD je zaradený do súťaže o Denný letný tábor pre deti 2019. Zahlásiť sa treba v info stánku Crazy family. Žrebujeme 3 výhercov na konci akcie. Dúťažíme o 1x letný tábor a 2x vecné ceny.