Prečítajte si všetko potrebné. Pre záujem vyplnte formulár v spodnej časti stránky. 


- láskavý prístup

- Tábory vedieme profesionálne už 7. rokov 

- Certifikovaní a akreditovaní animátori s praxou 

- Bezplatné parkovanie vo dvore 

- Nové priestory interiéru štúdia 

- Veľký oplotený areál s lesíkom a trávnatou plochou 

- profesionálni učitelia tanca


Cena, termíny a témy táborov


Cena tábora:

 139 eur


Termíny a témy:
( OBSADENÉ všetky termíny ) 


LATINAS

17.07.-21.07.2023

V tábore nás čaká kopec zábavy, hier a tanečných hodín v štýle latino (salsa, merengue..), exotika (hawai) a gymnastika. Čaká nás aj spoznávanie rôznych krajín odkiaľ tieto tance pochádzajú, aj Hawaiská práty na konci tábora. Tábor je vhodný pre dievčatá od 6 rokov do 15 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov).


THE STREET

14.08.-18.08.2023

Tábor je zameraný na tanečné štýly hip hop, breakdance. Počas tábora nás okrem tanečných lekcií čakajú aj rôzne tvorivé dielne, spoznávanie elementov hip hopu a podobne. Tábor je vhodný pre deti od 6 rokov do 15 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov).


MYSTICAL

14.08.-18.08.2023

Tábor je zameraný na tanečné štýly contemporary a ballet. Počas tábora nás okrem tanečných lekcií čakajú aj rôzne tvorivé dielne a podobne. Tábor je vhodný pre deti od 6 rokov do 15 rokov , ktoré budú rozdelené podľa veku (pre členov C.F. od 5 rokov).


CESTA HRDINOV

21.08.-25.08.2023

Posledný tábor je zameraný na menšie deti vo veku od 4 rokov do 8 rokov . Tábor sa bude niesť témou rôznych hrdinov a hrdinských princezien (Spiderman, Superman, Iron man, Merida, Vajana...). Okrem tvorivých dielní nás čakajú rôzne sú súťaže, hry, pokladovky ale aj tanečné lekcie. Tábor je tvorený s ohľadom na vek detí a samozrejme bude možnosť poobedného oddychu .


HARMONOGRAM TÁBOROV

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť. Kontaktný formulár slúži ako prihláška na tábor. Všetky informácie v prihláške slúžia výhradne len pre prihlásenie sa do táboru a vystavenie faktúry. Vami vyplnený formulár vám ako tlačivo zašleme do emailu spolu s faktúrou.

Tešíme sa na vás!


Spomienky na predošlé tábory a akcie