Denné letné tábory 2018

16.07.2018

Tábor Hollywood: 16.07 - 20.07

Tanečno-tvorivý tábor Hollywood je venovaný deťom vo veku 7-12 rokov. Cena táboru je 99 eur (Obed a pitný režim, záujmové hodiny, animátorský program, fotenie, tvorivé dielne). Čakajú nás zaujímavé aktivity - tanečné hodiny, hodiny herectva, fotenie, točenie detského videoklipu a pohybové hry ... :)

Tanečný Ateliér: 23.07 - 27.07

Tanečný ateliér je pre všetky detičky vo veku od 4 do 12 rokov, ktoré sa chcú naučiť tancovať. Deti budú rozdelené do dvoch skupín podľa veku. Prvý turnus tanečného ateliéru bude zameraný na tanečné štýly: Latino, exotika a ballet. Cena tanečného ateliéru je 79 eur (obed a pitný režim, tanečné hodiny, animátorský program).

Princezné a Hrdinovia: 13.08 - 17.08

Tanečno-tvorivý tábor Princezné a hrdinovia je venovaný najmenších deťom od 3 do 7 rokov (iný vek dohodou). Tento tématický tábor prenesie deti do rôznych rozprávok a kreslených hrdinov - fzoren, Vajana ale aj superman, kapitán amerika, Thor a podobne. Deti budú rozdelené do dvoch skupín, na Princezné a Hrdinov. Každá skupina bude mať svoju osobitú tému, aby si na svoje prišli aj chlapci aj dievčatá :) . Cena táboru je 99 eur ( tanečné hodiny, tvorivé dielne, výlet, obed a pitný režim, animátorský program).

Tanečný Ateliér: 20.08 - 24.08

Tanečný ateliér je pre všetky detičky vo veku od 4 do 12 rokov, ktoré sa chcú naučiť tancovať. Deti budú rozdelené do dvoch skupín podľa veku. Prvý turnus tanečného ateliéru bude zameraný na tanečné štýly: Ballet , ľudový tanec a gymnastika. Cena tanečného ateliéru je 79 eur (obed a pitný režim, tanečné hodiny, animátorský program).